Kniha návštěv

Datum: 08.12.2014

Vložil: Šemík

Titulek: country bál pro skauty v Kutné Hoře

Ahoj,
hráli jste skvěle, díky.
Š.

Odpovědět

—————

Datum: 30.10.2013

Vložil: Martin H.

Titulek: Update

Ahoj lidi, zajímalo by mě na jakou kytaru nyní hraje Pepa. Tu co jsem u něj posledně viděl, jsem tady v jeho "názorech" neobjevil. Mohl by Pepa, prosím, aktualizovat nač teď aktuálně hraje? Díky.

Odpovědět

—————

Datum: 17.02.2014

Vložil: Pepa - kytara

Titulek: Re: Update

Kytaru mám HD-28 Koa, pokusím se kouknout na nějaký fotky a dát to do Postřehů. Případně mám něco na Facebooku. Pokud chceš podrobnější informace tak mi napiš na e-mail.
pepa.footrail@seznam.cz

Odpovědět

—————

Datum: 10.10.2013

Vložil: Honzýček

Titulek: Reklama

Ahoj omlouvám se za tuto reklamu. Zabývám se výrobou kožených řemenů na hudební nástroje: https://www.hora-sedlarstvi.cz/remeny-na-kytary/ https://www.hora-sedlarstvi.cz/pouzdra-na-kytary/

Odpovědět

—————

Datum: 21.05.2013

Vložil: Ajvy

Titulek: Těrlicko

Ahoj kluci! Máte hrát u nás na Moravě a moc jsme se na Vás s Lojzou těšili. Osud tomu ale chtěl a naše kapela https://countrysousedi.webuje.cz/ hraje v tomto termínu někde jinde - škoda :-(. Snad tedy příště a ať Vám to šlape! Alespoň dám na Vás odkaz na naše stránky.

Odpovědět

—————

Datum: 30.05.2010

Vložil: JennyVau

Titulek: Banjista - stopaři

Ahoj moc děkujeme Banjistovi ze dne 29.5.2010 že vzal dva trampíky s batohy do své limuzíny a odvezl je do Proseče... Díkyyy!!! Moc nám to pomohlo....Zároveň jsem si Váš odkaz dala na své stránky... www.jennyvau.com Ahoj JennyVau
Třeba se někdy potkáme na nějakém festiválku máš u mě pivo!

Odpovědět

—————